Prognoza pogody na Wielkanoc. Będziecie zaskoczeni!

Od kilku lat utrzymuje się trend Bożych Narodzeń bez śniegu za to z mokrą i deszczową Wielkanocą. Ten rok jest jednak inny i inna ma być też Wielkanoc.

Fot. Pixabay

Do końca tygodnia ma utrzymać się pochmurna i wilgotna pogoda z możliwymi opadami śniegu, śniegu z deszczem i samego deszczu.

Prognozy długoterminowe mówią jednak o tym, że od 20 marca wiosna rozgości się w Polsce na dobre. Na początku w całym kraju ma być 7-8 stopni z przewagą słonecznej pogody. Im dalej na wschód tym bardziej pochmurno i ciepło. Przy granicy temperatura wynosić może nawet 14 st. C. Tuż po 20 marca pogoda w centrum, na południu i wschodzie wzrosnąć może do 15 st. C., a na zachodzie nawet do 20 st. C.

Są też już pierwsze prognozy na Wielkanoc, choć do niej jeszcze 20 dni i tego typu modele możemy traktować z przymrużeniem oka. Zdaniem meteorologów ciepła aura utrzyma się i na święta będziemy mogli poczuć powiew wiosny i nawet 20 st. C. Od czasu do czasu przejść mają też burze z gradem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c