Prokuratura o morderstwie Dawida: „Wielość ran z pewnością wskazuje na emocje”

Prokurator Łukasz Łapczyński, Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie w wypowiedzi dla mediów stwierdził, że „Wielość ran z pewnością wskazuje na emocje”. Ujawniono, że  śmierć nastąpiła w samochodzie o czym świadczą liczne ślady krwi. SE.pl podało natomiast, że ciosów było aż jedenaście. Wszystkie zadane w serce i jego okolice.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Oględziny i sekcja zwłok wykazały liczne rany kłute klatki piersiowej. Zostały zadane narzędziem ostrym. Warunki takiego narzędzia spełnia m.in nóż” – powiedział Łukasz Łapczynski, Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Dodał, że śmierć musiała nastąpić w samochodzie o czym „Świadczą ślady krwi na foteliku, tapicerce i podłodze”.

Informacje te pokrywają się z tymi, na które powołuje się SE.pl. Portal dowiedział się, że ciosów było aż jedenaście. Wszystkie zostały zadane w serce i jego okolice. „Na to, że sprawca działał w silnych emocjach, wskazują liczne ślady po uderzeniach ostrym narzędziem na foteliku chłopca. Ojciec, uderzając nożem, często nie trafiał” – mówił rozmówca SE.pl, znający kulisy śledztwa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.