Prokuratura stawia zarzuty w sprawie pożaru na Stalowej

Kobieta, którą zatrzymano w sprawie pożaru na warszawskiej Pradze-Północ usłyszała zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem kilku osób – dowiedział się reporter rmf.fm. 

fot. PIxabay

fot. PIxabay

W mieszkaniu przy Stalowej obok ciała 26-latki były zwłoki dwójki jej dzieci. W sumie zatrzymanych jest 7 osób. Podejrzaną jest  – jwedlug nieoficjalnych ustaleń reportera rmf – obecna partnerka byłego konkubenta ofiary, a motywami są rozliczenia finansowe i rabunek.

Wczoraj redakcji Warszawy w Pigułce napisał anonimowy czytelnik, który poinformował, że w czasie wizji lokalnej niemal doszło do samosądu. Jego wersja jeśli chodzi o sprawcę odbiega od tej podanej przez rmf, ale postanowiliśmy poczekać na oficjalny komunikat prokuratury w tej sprawie, by nie przeszkodzić w śledztwie.

Dziś na godzinę 14:00 planowana jest konferencja prasowa w tej sprawie, po której mamy nadzieję podamy więcej szczegółów


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.