Protest „Przeciw islamizacji” w kilku europejskich stolicach. W Warszawie również

6 lutego o godz 15.00 na Placu Zamkowym w Warszawie planowany jest protest Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego. Odbędzie się pod hasłem „Przeciw Islamizacji Europy” i będzie częścią ogólnoeuropejskiej manifestacji w stolicach kilku krajów.

Fot. Jan Wandal

Fot. Jan Wandal

„Przeciw islamizacji Europy! – pod tym hasłem 6 lutego o godzinie 15:00 rozpoczną się równocześnie w kilkunastu stolicach Europy protesty przeciw polityce imigracyjnej Unii Europejskiej, przeciw brukselskiemu centralizmowi, oraz dławiącej prawdę poprawności politycznej! Staniemy w obronie kulturowych, chrześcijańskich korzeni Europy, upominając się o bezpieczną Europę wolnych, suwerennych narodów.” – piszą organizatorzy i zbierają 10 000 zł na cele organizacyjne.

Do protestu przyłączyło się póki co niespełna 2000 osób. Liczba ta będzie zapewne znacznie większa. 6 luty to sobota nie będzie więc dużych utrudnień w ruchu związanych z protestem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.