Prowokacja, żenujący żart czy prawda? Nastolatki mogą mieć poważne problemy prawne

Internet zawrzał po filmie dwóch nastolatek. Po koncercie zespołu Rae Sremmurd w dość bezpośredni sposób opowiadają one o upojnej nocy z trzema panami w ich autokarze. Są z tego faktu szczęśliwe na tyle, by pochwalić się tym całemu światu. Jedna z nich wyznała, że była to prowokacja, jednak dziewczyny mogą mieć poważne problemy prawne.

Fot. Youtube

Fot. Youtube

Dziewczyna przyznała, że to prowokacja po czym… usunęła ten wpis. Chwilę później zmieniła zdjęcie profilowe, pousuwała wulgarne komentarze z walla, półnagie zdjęcia i wszystkie wpisy świadczące o nieprawidłowej aktywności w portalu. Czyżby rodzice się dowiedzieli?

Prowokacja czy nie, dziewczyny mogą mieć poważne problemy prawne. Na wallu zespołu Rae Sremmurd pojawiają się filmy z udziałem nastolatek. Prędzej czy później admini poinformują zespół o filmie, a wtedy – jeżeli film rzeczywiście był prowokacją – mogą liczyć na poważne konsekwencje prawne.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.