Przecięli pętlę na której się powiesił. Uratowali go w ostatniej chwili

Policjanci z grodziskiej komendy uratowali życie mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze w ostatniej chwili odcięli sznur zaciśnięty na szyi 47-latka i podjęli jego reanimację. Mężczyzna szybko odzyskał funkcje życiowe i już bez żadnego zagrożenia trafił do szpitala na obserwację.

Szubienica. Fot. Pixabay

Szubienica. Fot. Pixabay

Po 21.00 policyjna załoga patrolowa z grodziskiej komendy została skierowana na jedną z ulic Milanówka, gdzie było wezwanie na interwencję domową. Mł. asp. Marcin Kołdras i sierż szt. Krzysztof Malinowski szybko dotarli pod wskazany adres. Z mieszkańcami ustalili, że jeden z członków rodziny po awanturze wybiegł z domu z zamiarem podpalenia go i zrobienia sobie krzywdy.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny na posesji. Już po chwili na tyłach budynku zauważyli osobę z zaciśniętą pętlą na szyi. Funkcjonariusze szybko odcięli sznur i podjęli reanimację nieprzytomnego mężczyzny. Dzięki tym natychmiastowym działaniom, 47-latek odzyskał funkcje życiowe i po przyjeździe karetki pogotowia, już w stanie bezpiecznym dla swojego życia,  trafił do szpitala na obserwację. Na szczęście pomoc policjantów przyszła w porę.

Mł.asp. Marcin Kołdras i sierż.szt. Krzysztof Malinowski. Fot. KSP

Mł.asp. Marcin Kołdras i sierż.szt. Krzysztof Malinowski. Fot. KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c