Przedłużą ul. I. Gandhi. Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych przygotowuje projekt przedłużenia ul. I. Gandhi na Ursynowie. We wtorek, 8 września odbędzie się spotkanie informacyjne w tej sprawie.

Miejsce inwestycji. Fot. zmid.waw.pl

Miejsce inwestycji. Fot. zmid.waw.pl

Półkilometrowy odcinek ul. I. Gandhi – od ul. rtm. W. Pileckiego do ul. F. Płaskowickiej (do południowej obwodnicy Warszawy) – znacznie poprawi obsługę komunikacyjną w tym rejonie dzielnicy i pozwoli na swobodny dojazd do Centrum Hematologii i Transfuzjologii oraz planowanego Szpitala Południowego, który powstanie w rejonie skrzyżowania z ul. rtm. W. Pileckiego. Powstaną skrzyżowania z ul. Polskie Drogi oraz Alternatywy/Pustułeczki. Obecnie ulica (o nawierzchni z płyt betonowych) kończy się ślepo przed ul. F. Płaskowickiej.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 8 września o godz. 18.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów przy al. Komisji Edukacji Narodowej 61, sala im. J. U. Niemcewicza (nr 136, I piętro). Zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych projektem nowej stołecznej ulicy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.