„Przerażająca ucieczka dzieci przed śledzącymi je samochodem”. Policja ma wyniki śledztwa w tej sprawie

Jak informowaliśmy już wcześniej dzieci wracając ze szkoły spotkały podejrzany samochód i zaczęły uciekać. Policja potwierdza że dostała zawiadomienie w tej sprawie i przeprowadziła postępowanie wyjaśniające.

Fot. Pixabay

Jak informuje nas nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, policjanci rzeczywiście otrzymali takie zgłoszenie.

„Funkcjonariusze przejrzeli monitoring i ustalili pojazd którego dotyczy zgłoszenie. Okazało się że należy on do jednej z firm. Ustalono że tego dnia samochód przejeżdżając obok dziewczynek zwolnił ponieważ pracownicy firmy szukali adresu pod który mieli się udać celem wykonania usług” – informuję policjant.

Dodaje że mężczyźni nie nawiązali z dziewczynkami ani kontaktu słownego ani fizycznego. Kontakt wzrokowy mógł być nawiązany przypadkowo, gdyż mężczyźni szukali adresu.

Dziewczynki mogły się przestraszyć z powodu niedawnych informacji o tym, jakoby ktoś miał wciągać dzieci do busa. Policja jednak twierdzi, że nie ma żadnego zgłoszenia tego typu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c