Przerażające! Tak wygląda samochód po zderzeniu z dzikami

Wielokrotnie ostrzegaliśmy przed dzikami w rejonie Warszawy i okolic. Niestety są miejsca, gdzie dzików się nie spodziewamy. Skutki takiego spotkania mogą być tragiczne.

 

Pan Wojciech Bardowski, który wyraził zgodę na publikację zdjęć, jechał nową trasą S8 z Marek do Zielonki.

Tuż przed zjazdem na drodze nagle pojawiło się stado dzików. W wypadku ucierpiał jeden dzik i powstały ogromne zniszczenia samochodu. To cud, że Panu Wojciechowi nic się nie stało.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl