Przerażona Czytelniczka: „Wziął do reki wiadomo co i spojrzał się na mnie”. Uwaga! Zboczeniec na peronie!

„Przed chwila na PKP Warszawa Toruńska miałam bardzo nieprzyjemna sytuację. Czekałam na autobus linii 145 w kier Wiatraczna” – pisze do nas Czytelniczka i prosi o ostrzeżenie innych kobiet.

Fot. Czytelniczka

Facet ok 33 lat wzrost ok 165 cm ubrany w pomarańczową koszulkę długie jasne szare dresy i sandały czarne na przystanku podszedł do rozkładu i niby czytając go zaczął obnażać się przede mną. Wziął do reki… wiadomo co spojrzał się na mnie i schował po czym ruszył w stronę wiaduktu do zejścia na dol. Stał tam chwile rozglądał się i kiedy zobaczył, że robię mu zdjęcie zszedł na dol.

W tym momencie podjechał mój autobus. Niestety byłam sama na przystanku i szczerze to się porządnie wystraszyłam. Z chęcią bym zatrzymała policje lub straż miejską, ale jak wiadomo nie zawsze można na nich trafić! Proszę o ostrzeżenie innych kobiet bo taki dureń powinien być odizolowany od społeczeństwa. Nie wiadomo co może się stać po zmroku w takim miejscu!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.