Przy drodze znaleziono owczarka niemieckiego. „Proszę pomóżcie”

Nasza czytelniczka prosi o pomoc. Wracając nocą spotkała na swojej drodze psa. Sunia była bardzo wychudzona, a w pobliżu nie było żywego ducha. Pani Weronika wzięła ją ze sobą. Teraz, poszukuje nowego domu.

Fot. Facebook

Fot. Facebook

„Czarnej kończy się możliwość pobytu w domu gdzie mieszkam. Niestety. Dlatego wierzę w moc Facebooka który znajdzie domek z ogródkiem najlepiej bo ten pies był na łańcuchu. Czarna boi się tłumu. Ruchu ulicznego. Nie toleruje kotów ale pracujemy nad tym. Narazie na ‚nie’ olewa kota który nie ucieka. Jest przyjazna. Kochana. od dwóch miesięcy jak jest u mnie zero agresji do człowieka. Nie wiem jak reaguje z małymi dziećmi. Uwielbia smakołyki. Jest bardzo inteligentna. Karna. Nie niszczy rzeczy. Umie chodzić na smyczy. Nie ciągnie. Uwielbia czesanie. Do mycia trzeba zachęcić albo wziąć ja na sile na ręce i pod prysznic. Nie ucieka wtedy. DOMKU!!!!!! Gdzie jesteś????” – pisze Pani Weronika i prosi nas o pomoc w udostępnieniu wydarzenia i znalezienia nowego domu dla psa.

Wszystkie informacje, jak i zdjęcia i filmy znajdziecie na stronie wydarzenia.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c