Przyjechali do bijatyki, skończyli na ewakuacji budynku

Zaczęło się od interwencji wobec dwóch bijących się mężczyzn, a skończyło na ewakuacji mieszkańców budynku w którym paliło się jedno z mieszkań. Strażnicy miejscy z Ochoty ujęli 45-letniego mężczyznę wskazywanego jako sprawcę podpalenia.

Fot. III Oddział Terenowy Straży Miejskiej m.st. Warszawy

Fot. III Oddział Terenowy Straży Miejskiej m.st. Warszawy

Ok. godz. 20.30 strażnicy miejscy patrolujący dzielnicę Włochy w rejonie ul. Popularnej i Mikołajskiej zauważyli bijących się mężczyzn. Natychmiast podjęli interwencję i rozdzieli mężczyzn. Z relacji 24-latka wynikało, że 45-letni mężczyzna chwilę wcześniej zdewastował jego samochód. W trakcie tej interwencji do strażników miejskich podbiegła kobieta, która poinformowała funkcjonariuszy, że pali się w jednym z mieszkań pobliskiego budynku. W mieszkaniu było duże zadymienie. Na wołanie strażników miejskich, czy w mieszkaniu ktoś jest, nikt nie odpowiadał. Kobieta, która poprosiła o pomoc stwierdziła, że nikogo nie powinno tam być. Stwierdziła również, że mieszkanie prawdopodobnie podpalił starszy z mężczyzn uczestniczący w bójce. Strażnicy miejscy wezwali straż pożarną, ewakuowali mieszkańców budynku oraz udrożnili dojazd do budynku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.