Przyszedł upomnieć się o dług, został ugodzony nożem w plecy. Jego stan jest ciężki

Policjanci z drugiego śródmiejskiego rewiru dzielnicowych zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ciężkie uszkodzenie ciała. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów 25-letni Alan Z. z nożem w ręku wyszedł do swoich znajomych, którzy przyszli upomnieć się o dług. W wyniku sprzeczki jeden z mężczyzn został ugodzony w plecy. 40-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Wszystko zaczęło się przed jednym z budynków w centrum miasta. Z ustaleń policjantów prowadzących tą sprawę oraz relacji świadków wynika, że do Alana Z. przyszło dwóch jego znajomych, aby upomnieć się o dług. 25-latek nie wpuścił jednak mężczyzn na klatkę schodową.

Na miejscu doszło więc do sprzeczki i „ostrej” wymiany zdań pomiędzy stojącymi przed blokiem mężczyznami, a wyglądającą przez okno mieszkania rodziną 25-latka.

Kilka minut później na podwórko wyszła matka pokrzywdzonego i zadzwoniła na policję, prosząc o interwencję. Mężczyźni, słysząc to, zaczęli uciekać. W pościg za nimi, z dużym kuchennym nożem w ręku, ruszył Alan Z. Na nagraniu z monitoringu widać jak 25-latek z impetem wykonuje zamach ręką w kierunku jednego z mężczyzn. To najprawdopodobniej wtedy pokrzywdzony został ugodzony w plecy.

Ranny mężczyzna przeszedł jeszcze kilkaset metrów, po czym upadł. Zakrwawionego 40-latka zauważyli przechodnie, którzy wezwali policję i pogotowie ratunkowe. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie został zoperowany.

Śródmiejscy dzielnicowi zatrzymali podejrzewanego o to przestępstwo mężczyznę, a Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście Północ postawiła już Alanowi Z. zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Na wniosek prokuratury decyzją sądu 25-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c