Przyszła na wizytę do aresztu i sama trafiła za kratki

Nie takiego finału wizyty w areszcie śledczym spodziewała się 33-letnia kobieta. W środę, podczas widzenia z osadzonym Izabela D. została zatrzymana przez kryminalnych z Białołęki. Wobec kobiety sąd rejonowy na Pradze Północ wydał nakaz doprowadzenia do zakładu penitencjarnego.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Zgodnie z informacją uzyskaną przez kryminalnych z Białołęki, w areszcie śledczym miała pojawić się kobieta mogąca posiadać narkotyki. Kryminalni postanowili zweryfikować tę informacię. Kiedy 33-latka pojawiła się na widzeniu z osadzonym policjanci szczegółowo ją skontrolowali, jednak środków odurzających nie ujawnili.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie wyszło na jaw, że Izabela D. jest poszukiwana nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego, wydanym przez sąd rejonowy, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Kobieta została zatrzymana i trafiła do komendy przy ul. Jagiellońskiej.

33-latka została osadzona w zakładzie penitencjarnym, gdzie odbędzie karę 4 miesięcy pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c