Przywiązał psa łańcuchem do słupa energetycznego. Policja szuka właściciela

8 maja br. około godziny 17:20 patrol Straży Miejskiej w Wołominie otrzymał zgłoszenie o przywiązanym łańcuchem do słupa energetycznego psie w rejonie stacji paliw BP i siłowni przy ul. 1 Maja w Wołominie.

Fot. Policja w Wołominie

Zwierzę zostało zabrane do schroniska, a czynności w przedmiotowej sprawie przejęli funkcjonariusze WDŚ KPP Wołomin. Na chwilę obecną nie udało się ustalić właściciela czworonoga.

Pies rasy wilczur, ciemnej maści, agresywny, został znaleziony w rejonie ulicy 1 Maja w krzakach pomiędzy stacją paliw BP a siłownią. Był przywiązany łańcuchem do słupa energetycznego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu właściciela psa proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a osobiście lub telefonicznie pod nr telefonu 22 776-20-21, 22 60 47 222 lub 997, bądź z najbliższą jednostką Policji.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.