Przywłaszczył sobie dwie koparko-ładowarki, ładowarkę burtową i samochód

Mokotowscy policjanci z wydziału przestępczości gospodarczej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie mienia wartości ponad 460 tys. złotych. Mężczyzna przywłaszczył pojazdy specjalistyczne. Funkcjonariusze już odzyskali koparko-ładowarkę oraz renault. Za czyn, o który jest podejrzany grozi kara nawet do lat 5 pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Fot. KSP

Funkcjonariusze z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie mienia o łącznej wartości ponad 460 tys. złotych. Okazał się nim 29-letni Tomasz K.

Policjanci ustalili, że mężczyzna mimo wypowiedzenia mu umowy leasingowej przywłaszczył dwie koparko-ładowarki, samochód marki Renault oraz ładowarkę burtową na szkodę firm leasingowych. Funkcjonariusze w trakcie czynności operacyjnych na posesji odzyskali już część przywłaszczonego mienia: koparko-ładowarkę i renault. Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

Przypomnijmy, że za przywłaszczenie powierzonego mienia ruchomego grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Fot. KSP

Fot. KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c