Psiknęli sprzedawcy gazem po oczach i ukradli kasę. Rozpoznajesz sprawcę?

Policjanci z Ochoty prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło w jednym ze sklepów w Al. Krakowskiej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanym zdjęciu proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do zdarzenia doszło 10 listopada 2015 roku w jednym ze sklepów w Al. Krakowskiej. Sprawcy obezwładnili sprzedawcę przy pomocy gazu łzawiącego, a następnie zabrali kasę fiskalną z pieniędzmi.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 27 lub (22) 603 93 50. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] Policja zapewnia anonimowość.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.