Radny Pragi Południe pisze do policji, straży miejskiej i burmistrza: „ukróćcie wyścigi samochodowe!”
Dariusz Lasocki, radny Pragi Południe napisał list do komendantów policji i straży miejskiej oraz burmistrza o ukrócenie wyścigów samochodowych. Poza skargami od mieszkańców Saskiej Kępy i Gocławia, zauważa, że rozpędzone samochody stwarzają niebezpieczeństwo dla ruchu drogowego.
„Jak informują zaniepokojeni mieszkańcy Saskiej Kępy oraz jak sam obserwuję na Gocławiu, w ostatnim czasie wzmogły się na Pradze-Płd tzw. wyścigi samochodowe, które stwarzają nie tylko niebezpieczeństwo dla samych ich użytkowników ale również zakłócają ruch drogowy i ciszę nocną. Jak wynika z ostatnich doniesień medialnych (portal Warszawa w Pigułce) na Moście Poniatowskiego doszło w ostatnich dniach na tragicznego wypadku” – zauważa radny.
Dlatego też Dariusz Lasocki prosi służby i władze dzielnicy o pilną interwencję w tej sprawie.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
