Rakotwórcze substancje w powietrzu na Woli. Przekroczona 20-krotność normy!

Sąd oraz bank przy Skierniewickiej 21 zostały zamknięte. Urzędnicy mówili, że chodzi o nieprzyjemny zapach. Wyniki Sanepidu mówią jedna co innego. Powietrze jest skażone.

Fot. Pixabay . Skażone Grunty Wola

Fot. Pixabay . Skażone Grunty Wola

„Razem z radną Anetą Skubidą dotarliśmy do szokujących informacji!!” – pisze fanpage Skażone Grunty Wola – „Poniżej prezentujemy wyniki badań Sanepidu z końcówki lutego, przeprowadzonych w oddziale sądu przy ul. Skierniewickiej 21. Przekroczenia norm jakości powietrza (rakotwórcze: benzen, toluen, ksyleny) sięgają nawet blisko 20-KROTNOŚCI!! Urzędnicy – w tym przedstawiciele BBZiK, Sanepidu, Urzędu Dzielnicy Wola (z-ca burmistrza p. Marek Sitarski) i in. odbywali spotkania koordynacyjne, co oznacza, że posiadali wiedzę o drastycznym przekroczeniu norm. Nie przeszkadzało to im w tym, by twierdzić, że problemem jest jedynie NIEPRZYJEMNY ZAPACH i wprowadzać w błąd radnych z komisji właściwej ds. bezpieczeństwa. Publikujemy fragmenty z protokołu wspomnianej komisji, z dn. 10.03.2016 r. (który nota bene opublikowano dopiero wczoraj). Twierdzono, że to właśnie z powodu nieładnego zapachu zawieszono funkcjonowanie oddziału sądu i banku.”

Jak zapowiada fanpage to nie koniec tej historii. Sprawą zajęła się bowiem prokuratura.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c