Ranił potłuczonym szkłem pracownika jednego ze sklepów przy ul. Marszałkowskiej

35-latek najpierw próbował dokonać w sklepie kradzieży. Potem zaatakował potłuczoną butelką jednego z pracowników, dotkliwie go raniąc. Agresywnego mężczyznę po krótkim pościgu ujęli i przekazali policji strażnicy miejscy. Funkcjonariusze udzielili również poszkodowanemu pomocy przedmedycznej.

Zdj: st. insp. Paweł Nowakowski, Oddział Specjalistyczny

Zdj: st. insp. Paweł Nowakowski, Oddział Specjalistyczny

Noc z piątku na sobotę, godz. 01:45. Strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego patrolujący ul. Marszałkowską usłyszeli wołanie o pomoc. Po chwili zauważyli młodego mężczyznę z krwawiącymi ranami lewej ręki.

„21-letni chłopak powiedział nam, że jest pracownikiem pobliskiego sklepu i że w środku znajduje się mężczyzna, który go zaatakował. Poszkodowany oświadczył, że wcześniej udaremnił napastnikowi próbę kradzieży. Sprawca wybiegł ze sklepu i po chwili wrócił ze szklaną, pobitą butelką, którą zaatakował pracownika” – mówi str. Marcin Długosz z Oddziału Specjalistycznego Straży Miejskiej m. st. Warszawy.

Na widok strażników znajdujący się w lokalu mężczyzna podjął próbę ucieczki. Został ujęty po krótkim pościgu. Funkcjonariusze udzielili także pomocy przedmedycznej rannemu 21-latkowi. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. 35-letniego napastnika strażnicy przekazali wezwanemu na miejsce patrolowi policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c