Ratownicy medyczni udzielali pomocy. Zaatakował i opluł ich pijany mężczyzna

Z ustaleń policji wynika, że nietrzeźwy mężczyzna zaatakował ratowników medycznych, kiedy udzielali pomocy jego koledze. W pewnej chwili zaczął ich wyzywać słowami wulgarnymi i opluł jednego z nich. Po zebraniu materiału dowodowego policjanci przedstawili Robertowi G. zarzuty.

Fot. Dawid Skalec /  Wikipedia

Fot. Dawid Skalec / Wikipedia

Po 22:00 policjanci z Bemowa interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym znieważenia i naruszenia nietykalności ratowników medycznych. Na miejscu okazało się, że kiedy ratownicy przyjechali w związku ze zgłoszeniem udzielenia pomocy innemu mężczyźnie, zostali zaatakowani przez jego nietrzeźwego kompana. Mężczyzna wyzywał ich słowami wulgarnymi, a na koniec jednego z nich opluł. Badanie alkomatem wykazało, że Robert G. ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę. Po zebraniu materiału dowodowego Robert G. usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia ratowników medycznych podczas wykonywania przez nich obowiązków służbowych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c