Ratując ludzkie życie uderzył mercedesem w przystanek [ZDJĘCIA]

Zniszczony przystanek autobusowy i uszkodzony mercedes – tak 11 czerwca wyglądała okolica Rzymowskiego i Gotarda.

Strażnicy późnym wieczorem otrzymali wezwanie do mężczyzny leżącego na trawniku przy Rzymowskiego. Gdy dojechali na miejsce okazało się, że sytuacja jest poważniejsza: podszedł do nich mężczyzna twierdząc, że na jezdnię wtargnął tuż przed jego samochodem pijany – aby go nie potrącić, skręcił mocno w bok i uderzył w przystanek. Nikt nie ucierpiał, jednak 150 metrów dalej na trawniku leżał mężczyzna, do którego najpierw był wzywany patrol. Okazało się, że to Wojciech B., przytomny, choć pod wpływem alkoholu. Oświadczył, że rzeczywiście wszedł na jezdnię przed mercedesem, co doprowadziło do kompletnego zdemolowania przystanku.

Wezwano na miejsce policję, która przejęła dalsze postępowanie oraz straż pożarną, która zneutralizowała płyny cieknące z samochodu. Przyjechało też pogotowie przystankowe ZTM, które rozebrało zniszczoną konstrukcję.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c