Ratusz nadal bez pieniędzy za spalony most

Radny Jarosław Krajewski, zaniepokojony brakiem informacji o pieniądzach z ubezpieczenia za spalony most Łazienkowski, napisał interpelację w tej sprawie. Odpisał na nią wiceprezydent Jarosław Jóźwiak. Sprawa, jak twierdzi, jest nadal w toku.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

14 września minie siedem miesięcy odkąd spłonęła przeprawa. Odbudowa idzie pełną parą. Podczas naszej ostatniej wizyty na moście, było widać wyraźnie, że wiele zostało jeszcze do zrobienia, ale nie można też nie dostrzec ogromu pracy i postępów jakie poczynił wykonawca. Według zapewnień, termin oddania most zostanie dotrzymany.

Tymczasem, jak dowiedział się radny Jarosław Krajewski, pieniądze z ubezpieczenia za spalony most Łazienkowski jeszcze nie wypłynęły do ratusza.
„W związku ze zdarzeniem z dnia 14 lutego 2015 r. (pożar Mostu Łazienkowskiego), w dniu 15 lutego 2015 r. nastąpiło zgłoszenie szkody do Ubezpieczyciela. Wciąż trwa postępowanie odszkodowawcze, sprawa jest w toku.” – pisze w odpowiedzi wiceprezydent Jarosław Jóźwiak. Oznacza to, że ratusz od niemal siedmiu miesięcy czeka na pieniądze z ubezpieczenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.