Ratusz: „Tu miał być nasz post z okazji Prima Aprilis, ale rządowego „psikusa” ze szczepieniami dzisiaj nie przebijemy”

„Tu miał być nasz post z okazji Prima Aprilis, ale rządowego „psikusa” ze szczepieniami dzisiaj nie przebijemy. Więc nawet nie próbujemy…” – pisze Miasto Stołeczne Warszawa. O co chodzi?

System rejestracji szczepień przestał funkcjonować. Po wybraniu adresu strona nie może nawiązać połączenia. Prawdopodobnie ma to związek z przeciążeniami. Rano szef KPRM Michał Dworczyk poinformował o dodatkowych rejestracjach do szczepień przeciw COVID-19 również dla młodszych roczników.

Nie wiadomo jeszcze jaki jest powód awarii, ale od godz. 9 nie można połączyć się ze stroną systemu rezerwacji szczepień.

Jak poinformował Polsat News, tuż po godzinie 9 przestał funkcjonować formularz szczepimysie.pacjent.gov.pl. Możliwe, że ma to związek z poranną rozmową w RMF FM szefa KPRM Michała Dworczyka, który poinformował, że w nocy zostały uruchomione wolne terminy szczepień dla grupy 40 plus.

Nie wiadomo jednak jak długo awaria potrwa i co jest faktyczną przyczyną. Na godzinę 10 witryna nadal nie jest osiągalna.

Pojawiły się już pierwsze złośliwe komentarze. Były premier Marek Belka umieścił już w sieci komentarz.

„System padł, ale tylko ten wirtualny.  Ani się spisać, ani zarejestrować na szczepienie. Obecna władza nawet pierwszego kwietnia potrafi zepsuć ludziom humor” – napisał były premier.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c