Ratusz zapewnia: „Z bulwarów nie zniknie kultura i rozrywka”

„W związku z pojawiającymi się wątpliwościami informujemy, że prace nad nowymi propozycjami na dzierżawę terenów nad Wisłą nie zostały zakończone.” – zapewnia ratusz. O sprawie pisaliśmy tu: https://warszawawpigulce.pl/ratusz-chce-usunac-klubokawiarnie-nad-wisla-to-bedzie-koniec-imprezowania-mowia-warszawiacy/

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

„Priorytetem ratusza jest zachowanie dotychczasowego, kulturalno-rozrywkowego charakteru bulwarów nad Wisłą oraz bezpieczeństwo jego użytkowników.

Miasto prowadzi rozmowy z właścicielami klubokawiarni i mieszkańcami, aby wypracować rozwiązania odpowiadające na potrzeby i oczekiwania wszystkich stron nadwiślańskiej społeczności. 

Warszawa musi dbać o bezpieczeństwo i komfort wszystkich użytkowników bulwarów. Kolejne spotkanie władz miasta z potencjalnymi najemcami oraz mieszkańcami odbędzie się w najbliższy wtorek, 26 marca, w siedzibie Zarządu Zieleni m.st. Warszawy przy ulicy Kruczej 5/11D o godz. 17.00.” – czytamy w informacji ratusza.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.