„Rewelacyjna” promocja w jednym z dyskontów w Warszawie

„Rewelacyjna” promocja w jednym z dyskontów w Warszawie. Kup w promocji, a zapłacisz tyle, ile przed nią! Zdjęcie wykonał nasz czytelnik, Damian Hoffman. Dzięki!

Fot. Damian Hoffmann

Fot. Damian Hoffmann

Pomyłki zdarzają się dość często, jednak nigdy nie udało nam się uchwycić tak rewelacyjnej oferty. Albo to pomyłka albo też ktoś postanowił zrobić „super ofertę”, doklejając karteczkę z promocją.

Ta oferta tak nas zaintrygowała, że postanowiliśmy wysłać maila do sklepu w tej sprawie. Jak tylko dostaniemy odpowiedź, na pewno ją tu zamieścimy.

[AKTUALIZACJA] Mamy już stanowisko sieci „Biedronka”:

Chcielibyśmy poinformować, że deser After Eight jest dostępny w cenie 5,49 zł w ramach oferty czasowej, obowiązującej od 18 lutego do wyczerpania zapasów.

Chcielibyśmy podkreślić, że widoczna na zdjęciu czerwona etykieta cenowa jest przypisana do oferty „Tak, tylko!”, która ma na celu zwrócenie uwagi klientów na konkretny produkt i jego atrakcyjną cenę, natomiast nie oznacza, że dana cena jest ceną promocyjną. W przypadku ofert promocyjnych etykieta cenowa zawiera zarówno nową, jak i poprzednią, przekreśloną cenę. We wspominanym przypadku nie jest to oferta promocyjna, nie ma skreślonej ceny wyjściowej. Jedyne niedopatrzenie to biała etykieta cenowa, której nie powinno być przy półce.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c