Rewolucja w Biedronkach. Tego nie było jeszcze w żadnym dyskoncie!

Dyskonty prześcigają się nie tylko w ofertach do klientów, ale także w zachętach dla pracowników. Jak się okazało, w Biedronce pojawi się coś, czego jeszcze w dyskontach nie było.

Fot. Warszawa w Pigułce

Wszystko zaczęło się od maila jednej z klientek Biedronki, która napisała do mazowieckiej redakcji portalu „Nasza Mława”. Pisze, że brak toalet jest problemem zwłaszcza dla dzieci i osób starszych.

Jan Kołodyński, młodszy menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins odpowiedział redakcji, że koncern robi wszystko, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i coraz częściej toalety się pojawiają.

„Większość z ponad 2900 sklepów sieci Biedronka mieści się w istniejących już wcześniej budynkach, w których toalet nie było. Infrastruktura tych obiektów wynika z wcześniej wydanych prawomocnych pozwoleń na budowę i użytkowanie obiektu” – pisze menadżer i dodaje, że toalety będą we wszystkich nowo wybudowanych obiektach, a w dotychczasowych pojawią się przy okazji ich modernizacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c