Robert Lewandowski obronił pracę licencjacką w warszawskiej szkole. Jest w niej kilka interesujących wątków

Robert Lewandowski obronił pracę licencjacką. Jej temat brzmi: „”RL 9. Droga do sławy”. Jak informuje Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie, zdał egzamin z wyróżnieniem.


Robert Lewandowski kończył szkołę 10 lat. Nic dziwnego, ponieważ jego kariera sportowa rozwijała się w tym czasie w zawrotnym tempie.

Jak dowiedział się RMF FM, jedno z pytań podczas obrony pracy licencjackiej brzmiało: „Czym się różni sława od popularności?”.

„To jest mapa drogowa dla wszystkich sportowców” – powiedział radiu recenzent pracy prof. WSEWS Marek Rybiński.

Robert opisał cały swój życiorys od podwórka do mistrzostwa. Były tam wątki bardzo mocno osobiste, o rodzicach, wsparciu od mamy, żony. Jest dużo o ambicji, rywalizacji. Merytorycznie dysertacja była bardzo dobra, fajnie napisana i na pewno będzie opublikowana –podkreślił recenzent.

Przed opublikowaniem pracy WSEWS powinna wzmocnić swoje serwery. Jesteśmy pewni, że każdy będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej o naszym sportowcu, tym bardziej, że znalazło się w niej kilka wątków osobistych m.in. o wsparciu rodziny i żony.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.