Rodzina zamordowanej Pauliny nie ma jak zorganizować pogrzebu. Trwa zbiórka funduszy [AKTUALIZACJA]

Fundacja Serduszko dla dzieci pomaga rodzinie w ostatnim pożegnaniu Pauliny oraz jej dzieci. „Nie uda nam się wrócić życia, ale możemy pokazać solidarność w tych trudnych dla jej rodziny chwilach.” – piszą organizatorzy i proszę o wpłatę na ten szczytny i smutny zarazem cel.

Fot. Fundacja Serduszko dla Dzieci

Fot. Fundacja Serduszko dla Dzieci

„(…) zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie rodziny Pauliny, Oliwii i Norberta, którzy stracili życie w tak okrutny sposób… Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację pogrzebu, załatwienie wszystkich formalności związanych z ostatnim pożegnaniem a także inne wskazane przez ich najbliższych potrzeby.” – czytamy na stronie fundacji

Aby przekazać środki pieniężne na ten cel należy dokonać wpłaty na konto bankowe Stowarzyszenia „Serduszko dla Dzieci” Bank Pekao S.A. 57 1240 6175 1111 0000 4571 7204 z dopiskiem: darowizna – Paulina

Darowizny przekazane w tej formie upoważniają do skorzystania z ulgi podatkowej. Na konto można wpłacać darowizny także w innych walutach niż złotówki.

Dane potrzebne do przelewów walutowych i z zagranicy:

Kod SWIFT: PKOP PL PW.
Kod IBAN: PL57124061751111000045717204

Środki można wpłacać także za pośrednictwem portalu siepomaga.pl oraz modułu przekaż darowiznę na głównej stronie (za pośrednictwem serwisu paypal.com).

[AKTUALIZACJA] W związku z pojawiającymi się doniesieniami o tym, jakoby koszty pogrzebu były pokryte w całości przez Ośrodek Pomocy Społecznej i wyznaczeniem daty pogrzebu, sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja. Pogrzeb Pauliny, Oliwii i Norberta odbędzie się 13 listopada 2015 o godz. 13:10 na Cmentarzu Bródnowskim, w kościele murowanym. Koszty pogrzebu pokrywa Ośrodek Pomocy Społecznej. Koszt pomnika, tablicy pamiątkowej i pozostałe koszty związane z uczczeniem pamięci na cmentarzu pokrywa Fundacja Serduszko dla Dzieci.

Jak udało nam się ustalić w rozmowie z Aleksandra Smolińską, rzeczniczką prasową fundacji, na stronie fundacji ukaże się pełna kwota, jaką udało się uzbierać oraz wykaz czynności i rzeczy, jakie udało się za nią zakupić.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.