Rosjanie zgwałcili rocznego chłopca. Nie przeżył

Na specjalną ukraińską linię wsparcia dzwoni coraz więcej osób poszkodowanych przez rosyjskich żołnierzy. Zgłaszane są gwałty m.in. na rocznym chłopcu, trojaczkach czy dziewięciomiesięcznej dziewczynce.

Fot. Pixabay

Ukraińska rzecznik praw człowieka Ludmyła Deniosowa informuje o kolejnych zatrważających rosyjskich uczynkach.

Na infolinię pomocową zgłasza się coraz więcej osób po ciężkich przeżyciach. Wiele z nich pochodzi z obwodu charkowskiego. Wymieniono gwałt na trzech dziewczynkach – trojaczkach, w wieku 9 lat. Wszystko zdarzyło się na oczach bezsilnej matki. Dzieci mają poważne obrażenia narządów płciowych. Zgłoszono również gwałt na dziewięciomiesięcznym niemowlęciu czy rocznym chłopcu, który niestety nie przeżył. Ofiarą gwałtu padła też dwuletnia dziewczynka oraz dwóch dorosłych mężczyzn w wieku 67 i 78 lat.

„Wczoraj, w ciągu zaledwie jednej godziny, 10 osób zgłosiło przypadki przemocy seksualnej, 8 z nich dotyczyło osób nieletnich, które zostały zgwałcone. W tym dwóch 10-letnich chłopców” – napisała Denisowa i dodała, że tylko ciągu ostatniej doby było 56 takich zgłoszeń.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.