Rośliny z warszawskich biurowców szukają domów. Wielki wyprzedażowy kiermasz Zielonych Weteranów

„Kochani, W najbliższy weekend zapraszamy Was serdecznie na wielki wyprzedażowy kiermasz Zielonych Weteranów.” – pisze Florabo. 

Zdjęcie poglądowe. For. Pixabay

 

„Będziecie mogli kupić Weterana po naprawdę niskiej cenie (ceny od 1 zł!) a nawet wiziąć całkowicie za darmo te, które wymagają specjalnej i dłuższej rekonwalescencji. 
Całe wydarzenie będzie odbywać się na zewnętrznym terenie naszego showroomu, który mieści się na ulicy Rydygiera 8 w wieży 6b (teren Instytutu Chemii Przemysłowej).
Po wyczerpujących zakupach (wiemy, że to dla Was zawsze trudny wybór, bo chce się więcej i więcej ) będziecie mogli przysiąść na kocykach, które specjalnie dla Was rozłożymy na naszym zielonym skwerku.
Zamówiliśmy pogodę na to wydarzenie, dlatego o nic się nie martwcie, będzie wręcz piknikowo! 
Ps. Zabierzcie ze sobą swoje torby 
Poniżej, w ramach przypomnienia, kilka słów o idei Zielonego Weterana 
Rośliny zebrane z biur zwozimy do naszej pracowni, gdzie obdarzamy je opieką i dajemy „drugie życie”.
Zielony Weteran to szansa dla wspaniałych roślin, a by znaleźć troskliwych opiekunów, którzy znajdą dla nich czas i serce. W niskiej cenie można kupić wspaniałą, okazałą roślinę, która właśnie przechodzi na emeryturę po wymagającej pracy w warszawskich biurowcach.
Zielony Weteran nabrał tempa, rozkochując w sobie warszawskich (i nie tylko!) miłośników zieleni, jeśli to czytasz, to znaczy, że istnieje szansa, że Weteran rozkocha również Ciebie.
cóż możemy więcej napisać?
przybywajcie do nas tłumnie w piątek i sobotę!
Weterani czekają na nowe domki” – czytamy w zaproszeniu.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c