Rossmann wyprzedaje uwielbiany przez kobiety drogeryjny hit

W drogeriach Rossmann trwa promocja, która objęła aż 7 tys. różnych produktów. Wśród nich znalazł się hit sprzedaży. Zapasy szybko się wyprzedają.

Fot. Warszawa w Pigułce

W sklepach Rossmann trwa „MEGA!” promocja, która obowiązywać będzie do 28.02.2021 lub do wyczerpania zapasów. To oczywiście nie tylko kosmetyki dla kobiet, ale przeróżne produkty z wielu kategorii.

Jak jednak zwracają uwagę internautki, wśród produktów jest jeden, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Mowa o kosmetyku Forever Better Skin marki Wibo. To podkład do twarzy, którego regularna cena wynosi 38,99 zł, a teraz została obniżona do 19,99 zł. Co więcej wiele klientek mówi, że jest to tani zamiennik droższych marek.

W opiniach można przeczytać, że podkład „jest wspaniały”, „idealnie wpasował się w moją skórę” czy „Wszyscy zachwalają i faktycznie jest super”. Jeżeli jeszcze nie wypróbowałyście chyba warto sprawdzić samemu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c