Roznegliżowane zwłoki w pobliżu Fortu Wola. To było morderstwo

Policjanci z komendy na Ochocie zatrzymali mężczyznę, który usłyszał zarzut zabójstwa 68-latka. Do zdarzenia doszło w okolicy Fortu Włochy. Decyzją sądu 32-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Policjanci z komisariatu na warszawskich Włochach w zeszły weekend kilka minut po 8.00 otrzymali zgłoszenie o częściowo roznegliżowanych zwłokach mężczyzny znalezionych w okolicy fortu Włochy.

Czynności na miejscu wykonywali funkcjonariusze z komisariatu na Włochach, podczas których ustalono dane osobowe denata. Następnie sprawą zajęli się kryminalni z warszawskiej Ochoty zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Policjanci prowadząc szeroko zakrojone działania w tej sprawie, przejrzeli wiele nagrań z monitoringów, rozpytali dziesiątki osób. W toku wykonanych czynności wytypowali osobę, która mogła mieć związek ze śmiercią 68-latka.

Już kilka dni po znalezieniu zwłok kryminalni zatrzymali 32-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa opisany w artykule 148 kodeksu karnego. Sąd wobec mężczyzny zastosował 3 miesięczny areszt. 32-latkowi może grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Autor: mł. asp. Karol Cebula/ea


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c