Rozpętała piekło w samolocie! Bez maseczki biła pasażerów. Samolot wylądował na Lotnisku Chopina

Straż Graniczna z Placówki Warszawa-Okęcie została skierowana do samolotu przylatującego z Hurghady przez dyżurnego operacyjnego. Jedna z pasażerek nie stosowała się do poleceń załogi, krzyczała oraz używała przemocy fizycznej na dwóch współpasażerkach.

Fot. Pixabay

Kobieta została wezwana przez funkcjonariuszy do zachowania zgodnego z prawem i pouczona o możliwości użycia wobec niej środków przymusu bezpośredniego w przypadku nie wykonywania wydanych poleceń.

Pasażerka dobrowolnie opuściła pokład statku powietrznego i udała się w asyście funkcjonariuszy do pomieszczeń służbowych Straży Granicznej gdzie została poddana badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu zakończonym pozytywnym wynikiem. Dlatego nie kontynuowano wobec niej tego dnia dalszych czynności służbowych, została przekazana pracownikom SOL, celem przekazania Straży Miejskiej, a następnie umieszczenia jej w Stołecznym Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych.

Na podstawie art. 210 ust. 1 pkt 9 ustawy Prawo Lotnicze za niewykonywanie poleceń dowódcy statku powietrznego związanych z porządkiem na pokładzie grozi jej kara grzywny w wysokości do 500 złotych. Pobite kobiety stwierdziły, że nie będą składać oficjalnego zawiadomienia.

Źródło: Nadwiślański Oddział Straży Granicznej


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c