Rozpoznajesz ich? Są poszukiwani przez policję

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży kosmetyków o wartości ponad 6000 złotych. Wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kosmetyków o łącznej wartości ponad 6000 złotych. Do zdarzeń doszło czterokrotnie w marcu i w kwietniu tego roku w jednej z drogerii. Nieznani dotąd mężczyźni  wykorzystali w ten sposób nieuwagę personelu sklepu.

Wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 16, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.