Rozwiesza kartki po całym Bródnie: „Nie masz wstydu i honoru”

Na jednej z grup dyskusyjnych na Facebooku Pani Katarzyna Czuj wstawiła zdjęcie kartki, która rozwieszona jest w kilku miejscach Bródna. Dzięki uprzejmości autorki możemy ją teraz zamieścić i u nas. Na ogłoszenie natrafić nietrudno. Do niedawna wisiało na każdym rogu ulicy Kondratowicza. To poniżej pochodzi z przystanku autobusowego.

Fot. Katarzyna Czuj / Facebook

Fot. Katarzyna Czuj / Facebook

Poniżej wstawiamy przepisany tekst, aby nie męczyć wzroku:

„Złodziejka (tu dane i adres). Okradła mnie – kieszonkowiec. Daję Ci 3 dni na zwrot skradzionych pieniędzy.
Sprawę zgłaszam na komisariat świadkami będą Panie z Domu Kultury Zacisze, które okradłaś wcześniej i nie tylko, zebrałem trochę wiadomości o Tobie! Osób okradzionych jest więcej.
Miałas oddać pieniądze Bogdanowi, ale tylko obiecywałaś. Telefon Pani policjantki z komisariatu tylko Cię ośmieszył do końca – to bajka dla przedszkolaka. Chciałaś mnie postraszyć, dzwoniłam do Ciebie nie odebrałaś. Zmieniłaś numet tel. i nie udało się. W niedzielę będą ogłoszenia w kościele na wszystkich mszach – zapłacę i ksiądz ogłosi, że szukam złodziejkki, która mnie okradła.
Nie puszczę Ci tego płazem. Będę rozwieszać kartki po całym Bródnie – zawsze ktoś przeczyta, powie jeden drugiemu i będzie wstyd. Ale Ty wstydu i honoru nie masz – Złodziejko!!!”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c