Rusza budowa ogromnego Parku Rozrywki pod Warszawą! Pochłonie 30 mln euro!

Pod Warszawą powstanie ogromny park rozrywki. Majaland, bo tak się będzie nazywał, to drugi tego typu obiekt. Pierwszy powstał w Kownatach, niedaleko Świebodzina.

Fot. Materiały prasowe

Park będzie mieścił się niedaleko drogi S17 oraz Południoej Obwodnicy Warszawy. Ma mieć powierzchnie nie mniejszą niż 20 tys. mkw, a więc dwa hektary. To dużo, ale dla porównania Energylandia, największy park rozrywki w Polsce, ma aż 35 hektarów.

Jak nazwa wskazuje w parku spotkamy wszystko, co jest tematycznie związane z Pszczółką Mają. Atrakcje będą zarówno zamknięte, jak i otwarte, co ma gwarantować całoroczną dostępność. Na razie plan obiektu nie jest znany, ale na podstawie już istniejącego parku można wymienić kilka atrakcji. Dla starszych pociech przygotowano m.in. rollercoaster Wilkołak i rollercoaster Wikingów czy Wielką Falę, a więc szybki obrotowy dysk. Dla młodszych przygotowano place zabaw, karuzele, miasteczko samochodowe, kulki, łodzie, totemy czy też wodną bitwę i tańczące fontanny na upalne dni. To oczywiście tylko część atrakcji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c