„Ryj Kuźniara” wspiera akcję Hejt Stop [WIDEO]

Jarosław Kuźniar, dziennikarz TVN i TVN24 wspiera akcję Hejt Stop. Według autorów nagrania przemoc słowna zostawia trwały ślad w relacjach z ludźmi poza Internetem. „Twarz, a w zasadzie „ryj” naszej kampanii – wie o tym bardzo dobrze. Ale hejt dotyka nie tylko znane osoby. Dotyka każdego” – pisze Hejt Stop.

Jarosław Kuźniar to chyba jeden z najbardziej hejtowanych dziennikarzy w Polsce. Często nazywany był różnymi epitetami, nierzadko przekleństwami godzącymi z jego dobre imię. Jednocześnie znany był z ostrych słów krytyki pod różnym adresem. Często nazywał rzeczy po imieniu, ale nierzadko też prowokował i wykrzykiwał swoje racje. Teraz dołączył do akcji Hejt Stop i jak sam mówił – obiecuje poprawę.

Opublikowany na Facebooku film, szybko zdobył popularność: „Prawie 100 tysięcy wyświetleń na FB w 3 godziny. A to tylko wstęp do dyskusji. Uznałem, że ‪#‎ryjkuzniara‬ nie może tylko świecić w telewizji ale powinien wreszcie zrobić coś konkretnego.” – dodaje dziennikarz.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.