Rzecznik WOŚP zdradza co można kupić za tak ogromną kwotę. „To jest coś nieprawdopodobnego, to jest jakiś kosmos!”

„To jest coś nieprawdopodobnego, to jest jakiś kosmos!” – tak mówi Krzysztof Dobies, rzecznik WOŚP o zbiórce „zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP”. Na jej koncie jest już niemal 7 mln złotych!

Fot. Warszawa w Pigułce / Facebook

Zbiórka kończy się o północy, ale już teraz Krzysztof Dobies, rzecznik WOŚP zdradza na co mogą być wydane pieniądze

„Jeszcze niedawno widząc około miliona złotych na tej zbiórce mówiliśmy, że mamy pomysł na to jak te pieniądze wykorzystać, czyli chcemy kupić karetkę neonatologiczną dla szpitala św Wojciecha w Gdańsku, bo taka prośba w grudniu do nas, do fundacji wpłynęła” – mówił rzecznik w rozmowie z TVN24.

„I nagle okazało się, że taka karetka to jest dawno, dawno, za nami – jeżeli chodzi o kwotę. Teraz te pieniądze przyrastają w takim tempie, że będziemy myśleć o rezonansie magnetycznym, może tomografii komputerowej, o jakimś bardzo drogim, bardzo nowoczesnym sprzęcie, który trafi do Gdańska, bo to, co możemy teraz powiedzieć to to, że te pieniądze i ta zbiórka zostaną w Gdańsku” – dodaje.

Jak podkreśla rzecznik, fundacja jest w stałym kontakcie z dyrekcją szpitali i, że pieniądze zostaną mądrze spożytkowane.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c