Rzucał petardami hukowo-błyskowymi – ma zakaz stadionowy na dwa lata i prace społeczne

Zatrzymany przez Policję w niedzielę 25-letni Marcin C., przez dwa lata nie obejrzy z trybun stadionu żadnego meczu swojej drużyny, nie weźmie również udziału w innej imprezie masowej. Ponadto Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli wymierzył mu karę jednego miesiąca ograniczenia wolności, polegającą na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin.

Fot.-Policja.pl_.jpg

To wszystko po tym, jak jadąc pociągiem z kibicami na mecz stołecznej drużyny piłkarskiej na stacjach pośrednich, rzucał odpalone petardy hukowo-błyskowe pomiędzy podróżnych stojących na peronie i oczekujących na pociąg. Działanie policjantów było natychmiastowe i zdecydowane. Po dojeździe pociągu do Dworca PKP Warszawa Zachodnia wszyscy kibice zostali wylegitymowani. Następnie spośród nich został zidentyfikowany i zatrzymany podejrzany o zakłócenia ładu i porządku publicznego. W świetle przedstawionych mu dowodów w tym zapisu z kamer monitoringu 25-letni pseudokibic przyznał się do winy, a w dniu dzisiejszym sąd zadecydował o jego dalszym losie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.