Rzucił się na nią z nożem! Pociął twarz i ręce, krzyczał, że odetnie głowę

Dzień po zdarzeniu policjanci z Wesołej zatrzymali podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 49-letniego Sylwestra P. Mężczyzna zaatakował znajomą nożem krzycząc, że odetnie jej głowę. Wszystko dlatego, że ta nie wskazała mu, gdzie znajduje się jego konkubina. Podejrzany usłyszał zarzut, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Fot. KSP

Policjanci z komisariatu w Wesołej interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym poranienia nożem kobiety. Sprawcą miał być znany jej mężczyzna. Twierdził on, że może ona podać mu miejsce pobytu jego konkubiny. Kiedy jednak zapytana nie udzieliła mu odpowiedzi, ten wpadł w szał. Krzycząc, że odetnie jej głowę, zaatakował ją nożem. Zranił ją w głowę, twarz i rękę, a potem uciekł. Kobieta trafia do szpitala.

Policjanci przybyli na miejsce i od razu rozpoczęli czynności, które miały na celu zatrzymanie mężczyzny. Ten tuż po zdarzeniu uciekł. Funkcjonariusze ustalili świadków i dokładne okoliczności zdarzenia. Wszystkie te działania doprowadziły ich do posesji, na której ukrył się podejrzewany.

49-letni Sylwester P. został zatrzymany już dzień po zdarzeniu. Zgromadzone dowody pozwoliły na przedstawienie mu w prokuraturze zarzutu usiłowania zabójstwa. Podejrzany został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.