Są pełne wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy. Przyczyną śmierci była choroba

W piątek prokuratura ujawniła przyczynę śmierci Konrada Gacy. Tak, jak wcześniej ustalono, biznesmen zmarł z przyczyn naturalnych. Okazało się, że dietetyk miał tętniaka.

Fot. Konrad Gaca / Facebook

„To było pęknięcie tętniaka” – powiedziała Agnieszka Kępa, rzeczniczka lubelskiej prokuratury w rozmowie z Wirtualną Polską.

Konrad Gaca był założycielem i właścicielem ośrodków fitness w Katowicach, Lublinie i Warszawie, a także prezesem Stowarzyszenia do Walki z Otyłością „FatKillers”.

Promował zdrowe odchudzanie za pomocą swoich ośrodków do walki z otyłością. Pomógł tysiącom ludzi pozbyć się zbędnych kilogramów.

Napisał kilka książek na temat odchudzania, brał udział w programach telewizyjnych, a wcześniej, wielokrotnie dostawał się do finałów Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness.

15 sierpnia, Konrad Gaca został znaleziony w fotelu przed telewizorem bez oznak życia. Wezwano pogotowie ratunkowe, ale niestety lekarz stwierdził zgon.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.