Są podejrzani o kradzież w sklepie. Rozpoznajecie ich?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży ubrań oraz innych przedmiotów. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa.

Do zdarzenia doszło w sklepie wielobranżowym. Czterech mężczyzn działając wspólnie i w porozumieniu z inną zatrzymaną już osobą wykorzystując nieuwagę personelu ukradło koszulki i okulary o wartości ponad 800 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 61 64, 22/ 603 79 40 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c