Są wyniki sekcji zwłok Portugalki, której ciało znaleziono na balkonie akademika AWF

Na balkonie akademiku AWF znaleziono ciało kobiety. Wezwano pogotowie, ale ratownicy stwierdzili zgon. Policja osłoniła balkon prześcieradłami. Prowadzono czynności pod nadzorem prokuratora. Jak ustaliła policja, młoda 20-letnia kobieta nie była studentką AWF. To obywatelka Portugalii. Zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok. Są wyniki.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Wstępne wyniki wykluczają udział osób trzecich w zdarzeniu. Śmierć kobiety nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku – przekazała Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie, cytowana przez „Gazetę Stołeczną”. Prokuratura nie podaje szczegółów zdarzenia ze względu na charakter sprawy.

Wyniki sekcji zwłok zdają się potwierdzać nieoficjalne ustalenia mediów. Według ustaleń dziennikarzy 20-letnia Portugalka studiowała w Polsce w ramach programu „Erasmus”. W mieszkaniu miała trwać impreza, jednak najprawdopodobniej nikt nie słyszał pukania, więc dziewczyna próbowała wejść przez balkon. – Musiała się nieszczęśliwie poślizgnąć, bo głowa utknęła jej między barierkami – relacjonowali w rozmowie z „Super Expressem” pragnący zachować anonimowość studenci AWF.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c