Sąd bez taryfy ulgowej dla mordercy matki i jej 3-letniego synka. Jest wyrok

Sąd bez taryfy ulgowej dla mordercy matki i jej trzyletniego synka. Zapadł wyrok w głośnej sprawie.

Fot. Warszawa w Pigułce

Artur K. został uznany winnym zabójstwa dwóch osób.

Za swój potworny czyn został skazany na dożywotnie pozbawienie wolności z możliwością ubiegania się o warunkowe zwolnienie dopiero po 40 latach pobytu w zakładzie karnym. Musi też zapłacić 300 tys. zł nawiązki na rzecz rodziny zamordowanej.

podczas procesu oskarżony twierdził że słyszał głosy, które kazały mu dokonać tego czynu. Biegli stwierdzili jednak, że oskarżony jest zdrowy psychicznie i może odpowiadać za to, co zrobił.

Artur K. planował z zamordowaną kobietą wziąć ślub. Odsiadywał jednak wyrok za morderstwo poprzedniej partnerki. Kiedy był na jednej z przepustek przyszedł do poszkodowanej i zamordował ją oraz jej trzyletniego synka. Potem wyszło na jaw, że rodzina mogła nie wiedzieć o kryminalnej przeszłości oskarżonego. Ten bowiem wychodził na przepustki tak często, że mógł sprawiać wrażenie przebywania na wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.