Samochód dachował na Puławskiej po 2 w nocy – pomocy udzieliła straż

Strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego udzielili pomocy przedmedycznej kierowcy i pasażerowi samochodu, który dachował na ul. Puławskiej

fot. Pixabay

fot. Pixabay

Kwadrans po godz. 2 w nocy z piątku na sobotę strażnicy jadący ul. Puławską zobaczyli przy ul. Wyścigowej przewrócony na dach samochód marki volkswagen. Obok pojazdu strażnicy zauważyli dwóch mężczyzn. Był to kierowca i pasażer pojazdu. Obaj byli ranni. Strażnicy miejscy opatrzyli zakrwawionych poszkodowanych. Funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia oraz straż pożarną. Mężczyźni powiedzieli, że pojazd odbił się od krawężnika. W wyniku tego zdarzenia pojazd wpadł w poślizg i przewrócił się na dach. Kierowca został przebadany alkomatem – był trzeźwy. Obaj poszkodowani odmówili przewiezienia do szpitala. Strażnicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu uprzątnięcia jezdni przez służby porządkowe.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.