Samochód o mało nie zepchnął kierowcy, a potem kilkukrotnie zahamował mu przed maską [WIDEO]

Nasz Czytelnik przesłał nam nagranie, na którym widać, jak kierowca wykonuje manewr zawracania, po czym zjeżdża na prawy pas. W pewnym momencie samochód na niemieckich numerach zajeżdża mu drogę o mało nie spychając z pasa i kilkukrotnie hamuje przed maską.


„Podczas wyprzedzania na trasie DKW 61 został niemal zepchnięty z drogi przez Audi na niemieckich numerach, po czym auto zajechało mu drogę i gwałtownie zahamowało” – mówi Czytelnik, który dostał film od kolegi.

„Jeździłem sporo po niemieckich drogach i nigdy mnie nie spotkała tak sytuacja, jak widać Niemiec w Polce czuje się bezkarnie, bo u siebie tak by nie postąpił. Proszę o opublikowanie filmu na Waszej stronie jako przestrogę dla innych kierowców, żeby mieli świadomość, że nie są sami na drodze i odpowiadają za bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu” – dodaje Czytelnik.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.