Samochód roztrzaskał się o latarnię, kierowca pijany i zakleszczony

Pod koniec czerwca doszło do poważnego wypadku w Józefowie przy ul. Granicznej. Toyota roztrzaskała się o latarnię. To cud, że nikt nie zginął. Okazało się, że kierowca jechał pod wpływem alkoholu.

Całe zdarzenie opisała Ochotnicza Straż Pożarna Świdry Małe, która przybyła na miejsce zdarzenia.

Po przybyciu zastępów PSP i OSP na miejsce zdarzenia, strażacy zastali rozbite auto osobowe i powalony słup linii energetycznej, w skutek uderzenia w niego pojazdu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu przy pomocy narzędzi hydraulicznych dwóch poszkodowanych osób z rozbitego auta, oraz udzielaniu im Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, do czasu przyjazdu zespołów pogotowia ratunkowego, następnie odłączeniu akumulatora, a po przybyciu policji na miejsce, droga została zamknięta na czas czynności procesowych prowadzonych przez policję.

Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania i ma w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Razem z pasażerem zostali przewiezieni do szpitala.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.