Samochód Ukraińca wysmarowany ludzkimi odchodami. Ten kto to zrobił powinien się wstydzić

Samochód Pana Antona został wysmarowany ludzkimi odchodami. Co trzeba mieć w głowie, by zrobić coś takiego? Niestety to nie pierwszy tego typu przypadek.

Pierwszy raz coś takiego zobaczyłem na własne oczy – pisze nam Pan Anton.

Jestem w Polsce ponad 6 lat, zamieszkałem tu na stałe z rodziną. Około 5 lat mieszkam w okolicy Mokotowa, w tym samym mieszkaniu, znam już sąsiadów i tak naprawdę wszystkich kogo spotykam na co dzień. Wszyscy wiemy, że mamy bardzo ciężki problem z zaparkowaniem w okolicy metra Wierzbno, zdarza mi się po pracy szukać miejsca pół godziny, by zostawić auto na noc.

Zazwyczaj zostawiam samochód na parkingu niestrzeżonym, w takim miejscu że nikomu nie przeszkadza, ale jednak pewnie jednej osobie on „zaszkodził”. Nie wiem dla czego tak zrobił, oczywiście dodaje zdjęcia co się zdarzyło. To chyba niezdrowy człowiek, bo jeżeli nawet przeszkadza mu ten samochód, to można wsadzić kartkę, ale coś takiego zrobić? To naprawdę niezdrowy człowiek na głowę.

Niestety to nie pierwszy tego typu przypadek. Nie wiadomo też o co chodziło osobie atakującej samochód.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.