Samochód wjechał w bariery w al. Prymasa Tysiąclecia

W Al. Prymasa Tysiąclecia kierowca wjechał w bariery energochłonne. Na miejscu jest policja, na szczęście nikt nie ucierpiał.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Do zdarzenia doszło w Al. Prymasa Tysiąclecia na wysokości ulicy Obozowej w kierunku Marek.

Kierowca najprawdopodobniej nie dostosował jazdy do warunków panujących na drodze i uderzył w bariery energochłonne.

Na miejscu jest policja, nie ma utrudnień w ruchu.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl